Ataç Makina

Hakkımızda

Ataç Elektrik ve Makina Sanayi

ATAC  Laboratuvar ekipmanları, Küçük üretim makineleri tedarik ve Üretiminde  lider bir şirkettir ve Tekstil, Deri, Otomotiv, Kimya endüstrisi için dünya çapında işletme ve test ekipmanları üretmektedir.

Videoyu oynat

ATAC 1994 yılında, alanlarında yüksek tecrübeye sahip, piyasada isimlerine ve sözlerine güven duyulan iki ortak tarafından bir aile şirketi olarak  kurulmuştur.  Kuruluşundan bu yana alanında geliştirdiği ürünler ve projeler ile ATAÇ üretim yaptığı sektörlerde tanınmış ve güvenilir bir  marka haline gelmiştir.

Firma  ISO9001 sertifikalıdır ve tüm ürünleri CE ve/veya TSE onaylıdır.

ATAÇ, en iyi ve üst seviyedeki makineleri dünya pazarına sunabilmek için yüksek ve ileri teknoloji Üretim makinelerini bünyesinde bulundurmaktadır ve arttırmaktadır. Üst düzey tecrübeli Mühendislik , Tasarım ve Teknik ekibiyle mevcut ürün portföyü ile Dünya çapında Lider firmalar arasındadır.

İleri düzey Tekstil Makineleri ve ekipmanlarının geliştirilmesinde Ulusal Ar-Ge departmanları ve Üniversiteler ile birlikte uzun süreli işbirliği yapmaktadır.  Ataç, Türk Eğitim Kurumlarına kendi alanında  Makine ve Test ekipmanları desteği sağlayan tek kurumdur.  Üniversite, Meslek Yüksek Okulları, Anadolu Meslek Liseleri, Özel Kurs veren kurumlar ve Türk Tekstil sektörüne eğitimli  ve nitelikli elaman yetiştiren eğitim  vakıflarına özel projeler geliştirip hizmet vermektedir. ATAÇ, Türk Gençlerinin Eğitimine olan katkısından dolayı onur ve kıvanç duymaktadır.

Firma kuruluşundan bu güne kadar, sunduğu ürünlerin kalitesine, servis ve hizmet konusunda müşteri memnuniyetine yüksek hassasiyet göstermiş ve bu hususta kesinlikle taviz vermemiştir. Bu amaçla verdiği teknik servis, satış ve tanıtım hizmetlerinde yasal zorunluluklarla birlikte hizmet kalitesinide garanti altına alan standartlarla çalışmaktadır. ATAÇ Türkiye’nin her bir bölgesinde olduğu gibi, ihracatı ile de dünyaya açılmış, tercih edilen, aranılan bir marka konumuna gelmiştir.

Ürün gamında bulunan mevcut Küçük üretim ve Laboratuvar ekipmanlarının dünya geneline yayılması için çalışmalarını sürdürmektedir. Dünya genelinde bulunan acenta /ve iş ortaklarının desteği ile Müşteri taleplerini karşılamaya ve iyileştirmeye yönelik çalışmalarını sürdürmektedir. Bu konuda iş ortaklarının desteğini önemsemekte ve sürekliliği sağlamayı içtenlikle arzu etmektedir.

Dünya genelinde Ana referanslarımızdan bazıları  RUDOLF KİMYA, CIBA, DENGE KİMYA, CHT, Frandsen-Vestergaard, vb. firmalar gibidir.

Fabrika / Ofis

Showroom

Sertifikalarımız

Tüm üretim ve yönetim süreçlerimizi uluslararası standartlara göre organize ediyor ve yönetiyoruz.

Ataç Makina